11 Şubat 2010 Perşembe

Cuaderno

kurguladığımız sistemi yaratmak için birşeylerden vazgeçiyoruz ve sonrasında taklitlere başvurarak bir önce var olan sistemi oluşturmaya çalışıyoruz.
bir takım sınırlar teşkil eden duvarlar, aynı zamanda kentin sosyolojisine de ışık tutuyor. tekrarlarla oluşturduğumuz "yeşil" ise sınırlayıcı özellikleriyle şehrin bir parçası oluyor.
müdahale üzerine müdahaleye maruz kalan bu alanlar orjinallerinden çok daha farklı bir kimliğe bürünüyor...şehrin dokusunu kopyalıyor ve duvarlar gibi net ve iletişim kurulamaz hale geliyor....ama yine de beraber varlıklarını sürdürüyorlar...duvarlar ve yeşil alanlar...müdahaleler ve değişimler arasında...kentin barkodları haline geliyor.

1 yorum:

  1. I believe Rudy de Haas (Murphy) has room in his museum at the moment - why not apply?

    I bet Kinect will not be magical either.

    sesli sohbet - kaliteli sohbet could have made sohbet et - kameralı sohbet magical if they wanted to, they could have hired a man in a turtleneck to give a magical presentation and BAM... a islami sohbet - bedava chat Event (maybe a mirc sohbet product too, who knows.)

    video izle would have been much cheaper to cet too. No wonder cinsellik sohbet overtaking chat, chat kanalları dini sohbet end mynet- sohbet kanalları know where NOT to spend their money. chat siteleri - sohbet odaları - cinsel sohbet - mirc - mirc indir - mirc - turkce mirc - muhabbet

    YanıtlaSil